Titulní banner

Aktuálně

SECONDHAND V KULTURNÍM DOMĚ

Zveme všechny k nákupu secondhand - hrabárna. V úterý 21. 8. od 9 hodin do 13 hodin v Kulturním domě. K dispozici je velký výběr triček, kalhot, mikin a dětského oblečení. Kus za 35 Kč. Prostěradla, povlečení a jiný bytový texil kus za 40 Kč.

JÓGA

Od středy 19.9.2012 začíná pravidelné cvičení jógy. Každou středu od 18:15 v Kulturním domě v Čisté.

ZMĚNA ORDINACE

Doktor Cacek oznamuje, že v úterý 11. září 2012 bude v Čisté ordinovat dopoledne od 8 do 12 hodin.

Základní škola a mateřská škola Trstěnice

V září 2013 to bude 50 let od chvíle, kdy se poprvé otevřela budova Základní školy Trstěnice. Prosím všechny občany, kteří mají nějaké materiály ze školních let (fotografie, sešity, učebnice, … ) o jejich zapůjčení nebo oskenování. Pokud můžete jakkoli přispět k přípravě oslav tohoto výročí třeba i vyprávěním o tom, jak to tehdy bylo, prosím, navštivte nás ve škole. Děkuji. Simona Kubešová, ředitelka školy

ZMĚNA ORDINACE

Doktor Jaroslav Cacek oznamuje, že se úterní ordinace 2. 10. 2012 přesunuje na pondělí 1. 10. 2012 od 13:30 do 17:00 hodin.

OČKOVÁNÍ PROTI CHŘIPCE

Česká republika je procentu proočkovanosti na jednom z posledních míst mezi civilizovanými státy Evropy , což se odráží ve statistice výskytu chřipky i úmrtí na její komplikace . Očkování je pro osoby nad 65 let věku zcela zdarma , nic neplatí ani pacienti bez ohledu na věk , léčící se pro nemoci srdce,cév (včetně vysokého krevního tlaku) , cukrovku,choroby plic a krvetvorby . Zájemci z řad zdravých mladší 65-ti let zaplatí v tomto roce za vakcínu a její aplikaci 180,-Kč . S  očkováním není vhodné otálet , možnost jeho provedení však je až do poloviny prosince.